Způsob doručení

Dodací podmínky

Nabízíme několik způsobů dodání zboží. Ve všech případech jste v průběhu zpracování Vaší objednávky informováni o jejím stavu, ať už mailovými zprávami či ve Vaší administraci - Moje objednávky. Objednané zboží, které je skladem, je expedováno do 48 hodin (platí pouze v pracovních dnech) od potvrzení objednávky.

 

Diskrétní balení zásilek

Velice si vážíme, že jste projevil/a zájem o nákup zboží z našeho e-shopu. Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.

 

Balení zboží/ obal zásilky

Všechny objednávky jsou baleny do kartonových krabic, které jsou vyplněny pěnovou vystýlkou, aby se zabránilo poškození. Kartonová krabice spolu se zbožím je dále vložena do plastové obálky určené pro cenné psaní. Na finálním obalu obálky je nalepen štítek z on-line sytému České pošty s adresou doručení a se zpáteční adresou znějící na jméno Maxarium SE - Plzeňska 2410/176 Praha 5. Rozměrnější zásilky odesíláme s typem označení "balík do ruky" či "cenný balík".

 

Pojištění

Všechny zaslané zásilky jsou pojištěny Českou poštou do hodnoty Vaší objednávky. Nemusíte tedy mít žádnou obavu ze ztráty zásilky. Rozlišujeme následující typy a označení zásilek, které se liší též pojistným limitem plnění:

 

Diskrétnost

Všechny zásilky s objednaným zbožím balíme zcela diskrétně a bez jakýchkoliv reklamních nebo identifikačních znaků. V žádném případě není možné z obalu identifikovat o jakou zásilku se jedná a jaký sortiment zboží obsahuje. ZASÍLÁME ZCELA DISKRÉTNĚ!!! Ukázku vzhledu zásilek naleznete na níže uvedených obrázcích.

  • Osobní odběr: Zboží si můžete vyzvednout osobně v našich kamenných prodejnách:
  • Dodání Českou poštou: Služba České pošty je určena zákazníkům pro dopravu v rámci ČR. Ať jste zvolili platbu na dobírku nebo jste platili předem, zásilka bude doručena na Vaši dodací adresu, resp. na pobočku České pošty nejblíže adrese doručení. Zde bude také zásilka uložena v případě nedoručení, a to po dobu 15 dní. Po této době bude zásilka vrácena jako nedoručitelná.
    • "Cenné psaní" - tato zásilka je pojištěna až do hodnoty 1 000 000 Kč
    • "Balík do ruky" - tato zásilka je pojištěna až do hodnoty 10 000 Kč
    • "Cenný balík" - tato zásilka je pojištěna až do hodnoty 1 000 000 Kč