O nás

Společnost Maxarium SE byla založena v roce 2012 skupinou odborníků, kteří mají bohatou zkušenost s výkupem a prodejem šperků. Svoje zkušenosti se rozhodla předat i do výkupu a zpracování drahých kovů a slitin. Každý měsíc zpracováváme velké množství materiálu od našich klientů a partnerů. Protože se naše společnost zabývá dlouhodobě drahými kovy, rozhodli jsme se minulý rok rozšířit náš sortiment o prodej investičního zlata a prodejem mincí. Již první rok se ukázalo tohle rozhodnutí jako správné, neboť zájem o investování projevilo již několik set zákazníků. V posledním čtvrtletí se nám povedlo dosáhnout 95% spokojenosti zákazníků. Všech 90 % našich klientů se k nám vrací a opět využívají naše služby. To značí naši profesionalitu a osobní přístup ke každému zákazníkovi. Cílem naší společnosti je chránit úspory našich klientů před inflací a zpracovávat drahé kovy podle přání zákazníka. Naše služby a produkty jsou transparentní a dostupné pro každého. Garantujeme nejlepší cenu a výkup a prodej na trhu.

Výkup:

Výkup zlata od naších klientů je u nás vždy za nejlepší tržní cenu. Platbu za výkup je možné realizovat ihned v hotovosti i převodem. Každý zákazník má k dispozici osobního poradce. Zákazník má možnost být přítomen při výkupu svého zlata. Celý proces výkupu trvá maximálně dvě hodiny po převzetí materiálu. Analýzu drahých kovů provádíme pomocí RTG spektrometru se kontroluje složení ingotu s přesnosti 0,88% až 0,015%.

Prodej:

Prodáváme investiční zlato v podobě standardizovaných mincí a slitků, které jsou celosvětově obchodovatelné a mají mezinárodní standard Gooddelivery! Jsme přímým dodavatelem investičního zlata od největších mincoven na světě, které zaručují pravost a nejvyšší kvalitu svých produktů v celosvětovém měřítku! Zajišťujeme dlouhodobé profesionální poradenství a pomůžeme Vám poskládat vhodné investiční portfolio s ohledem na Vaše individuální možnosti a potřeby! Nabízíme i zpětný odkup investičního zlata, které jste u nás nakoupili a zároveň i odkup investičního zlata, které jste nakoupili kdekoli jinde!

Maxarium SE

Kontaktní údaje

Sídlo

MAXARIUM SE
Adresa:
Galerie Myšák
Vodičkova 710/31
110 00 - Praha 1
Telefon: +420 777 132 872
Email: info@maxarium.com